زنی با پارچه مبلی نخی برای همسرش لباس ارتشی دوخت

ظاهر کلی و ساختار پارچه مبلی نخی شما به همان اندازه مهم است که انواع پارچه مبلی که آنها را می پوشاند. به هر حال، حتی زیباترین ست مبل یا صندلی به مرور زمان کسل کننده می شود، اگر پارچه برای مورد استفاده مناسب نباشد.

این دقیقا همان جایی است که پارچه های اثاثه یا لوازم داخلی وارد می شوند. با این حال، انتخاب پارچه مناسب برای مبلمان گرانبها ممکن است کاری طاقت فرسا به نظر برسد.

سبک، راحتی، طول عمر، بافت، قیمت و مقاومت در برابر آب عواملی هستند که باید هنگام انتخاب پارچه روکش در نظر بگیرید.

اما چگونه یک مورد مناسب را برای خود انتخاب می کنید؟ در این مقاله، ما به تعدادی از در دسترس ترین انواع پارچه مبلمان می پردازیم و به شما کمک می کنیم تا انتخاب کنید کدام یک برای شما مناسب است.

بیایید وارد شویم. همه انواع پارچه های روکش مبلمان می توانند یکی از دو دسته باشند مصنوعی یا طبیعی. بیایید با آنها آشنا شویم.

این نوع پارچه که از الیاف طبیعی گیاهان پنبه ساخته شده است، یکی از پرکاربردترین پارچه ها است. مزایای بسیاری از پارچه های روکش نخی شامل مقاومت در برابر سایش و محو شدن، مقرون به صرفه بودن و در دسترس بودن در رنگ های مختلف است.

شاید بزرگترین مزیت پنبه این باشد که چگونه می توان آن را به طور باورنکردنی بدون زحمت رنگ کرد. به همین دلیل، آنها در یک گودال تقریباً بدون ته رنگ در دسترس خواهند بود.

مهم نیست که چقدر می خواهید رنگ مبلمانتان غیرمتعارف و منحصر به فرد باشد، می توانید هر رنگ عجیب و غریبی را پیدا کنید یا خودتان آن را رنگ کنید.

همانطور که از نام آن پیداست، این نوع پارچه ها از الیاف و نخ های موجود در طبیعت ساخته می شوند. در بیشتر موارد، آنها محصولات حیوانی و همچنین الیاف گیاهی هستند.