لباس کار شهرداری را می توان برای دوخت پرده اتاق استفاده کرد

کارمندان در هر حوره کاری باید لباس مخصوص بپوشند و کارمندان شهرداری باید لباس کار شهرداری بپوشند. این نوع کت و شلوار نیاز دارد که هنگام پوشیدن دکمه های آن را بسته نگه دارید.

کت و شلوارهای تک سینه فقط نیاز دارند که دکمه یک قفسه را ببندید و برای ظاهری غیررسمی‌تر می‌توان آنها را درآورد. پیراهن های لباس معمولاً با کت و شلوار تجاری برای مردان پوشیده می شوند.

مردی که کت و شلوار تجاری پوشیده است باید لباس خود را با کراوات ابریشمی نیز تکمیل کند. کت و شلوارهای غیر رسمی معمولاً به کراوات نیز نیاز دارند، اما می توان آنها را از پارچه های ارزان قیمت تر تهیه کرد.

کت و شلوارهای دامن رسمی تجاری برای زنان باید در هنگام ایستادن تا زانو باشند. دامن های بلندتر ممکن است درست بالای زانو شکاف داشته باشند.

کت و شلوارهای رسمی ممکن است نیاز به پوشیدن کت و شلوار در زیر داشته باشند. لغزش نباید قابل مشاهده باشد. کت و شلوارهای تجاری به پوشیدن کفش های جوراب شلواری و پنجه بسته نیاز دارند.

کت و شلوارهای راحتی برای زنان ممکن است شامل شلوار باشد و نیازی به جوراب بافی نداشته باشد. کفش‌ها و چکمه‌های رسمی کمتر نیز ممکن است برای لباس‌های غیررسمی تجاری قابل قبول باشند.

چه کت و شلوار تجاری بپوشید یا کت و شلوار معمولی، لباس شما همچنان باید مرتب باشد. کت و شلوار باید بدون چین و چروک باشد و هیچ گونه پارگی یا لکه ای نداشته باشد.

کفش ها باید تمیز و براق شوند. مردان باید از کراوات احمقانه خودداری کنند و به طرح‌های محافظه‌کارانه با جامدادی یا راه راه بچسبند. خانم ها باید از نشان دادن بیش از حد دکل یا استفاده از جواهرات زیاد به عنوان اکسسوری خودداری کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.