پارچه مبلی لمسه موجب زایمان زود رس در خانم ها می شود

اگر اغلب مهمانی ها یا فقط مجالس سرگرم کننده با دوستان خود ترتیب می دهید، پارچه مبلی لمسه باید در برابر سایش عمومی و مالش موضعی مقاوم باشد.

در غیر این صورت، شما به سادگی از انقباضات متعدد مبل خود ضرر خواهید کرد. اما، اگر یک صندلی یا کاناپه تزئینی می‌خرید، باید گزینه‌های پیچیده‌ای را انتخاب کنید. آنها طراحی داخلی کلی را تکمیل می کنند و فضایی از ثروت و تجمل را به ارمغان می آورند.

اینها قوانین و نکات اساسی هستند که در مورد روکش مبل بادوام ترین و کاربردی ترین است و برای استفاده روزانه مناسب تر است.

می توانید مشخصات لازم را با مشاور بررسی کنید یا اطلاعاتی را از سازنده درخواست کنید.مواد نرم و در عین حال دلپذیر برای آن دسته از مصرف کنندگانی که می خواهند در خانه خود آسایش و گرما ایجاد کنند جذاب خواهد بود.

مخمل بر پایه طبیعی تولید می شود و نه تنها ظاهری جذاب دارد، بلکه بافتی مخملی نیز دارد. طرح رنگ بوم دارای طیف گسترده ای از سایه ها است.

به دلیل استحکام و تهویه بالا ارزش دارد، تحت فشار مکانیکی تغییر شکل نمی دهد و راحتی حرارتی بی نظیری را فراهم می کند.

برای از بین بردن کثیفی های اضافی می توان روکش مخمل را جاروبرقی زد و حتی از پودرهای تمیز کننده مخصوصی استفاده کرد که به آرامی لکه ها را بدون آسیب رساندن به الیاف پارچه از بین می برد.

کارشناسان توصیه می کنند اگر نیاز به خرید مبلمان جدید روکش دار دارید و حیوان خانگی زندگی می کند، گله را در نظر بگیرید. در خانه. منسوجات غیر بافته می توانند پلی آمید، پلی استر، ویسکوز باشند.

در برابر مواد شوینده مقاوم است و از چنگال گربه و سگ نمی ترسد. و همچنین ضد حساسیت است که برای افرادی که به مواد محرک حساس هستند یک مزیت قطعی خواهد بود.

تنها چیزی که از شما خواسته می شود این است که یک ماده تمیز کننده را روی یک اسفنج بمالید و سطحی را که نیاز به درمان دارد به آرامی پاک کنید. یک مزیت اضافی این است که الگوی روی محصول محو نمی شود. برای عمر طولانی مبل ها، این یک ویژگی مهم است.